Personal – Borås

Ledning / Sälj

Mats Ohlsson

VD/Sälj

Mobil: 070-523 74 78
mats.ohlsson@stema.nu

Stefan Johansson

Ledning / Personalansvarig

Mobil: 070-523 74 79
stefan.johansson@stema.nu

Johnny Adam

Sälj / projektering

Mobil: 070-815 66 08
johnny.adam@stema.nu

Mikael Ahlqvist

Sälj / projektering

Mobil: 070-493 37 47
mikael.ahlqvist@stema.nu

Marcus Wiland

Sälj / projektering

Mobil: 070-510 82 00
marcus.wiland@stema.nu

Ken Berggren

Sälj / projektering

Mobil: 070-894 24 37
ken.berggren@stema.nu

Frida

Frida Johansson

Projektering

Mobil: 072-451 42 45
frida.johansson@stema.nu

Martin Palm

Sälj / projektering

Mobil: 070-213 79 17
martin.palm@stema.nu

Göte Svensson

Sälj / projektering

Mobil: 072-353 99 75
gote.svensson@stema.nu

Daniel Larsson

Försäljningsansvarig

Mobil: 070-810 35 17
daniel.larsson@stema.nu

Jesper Svenningsson

Sälj / Projektering

Mobil: 070-595 97 40
jesper.svenningsson@stema.nu

Martin Dahlqwist

Vice VD / Sälj

Mobil: 070-696 54 53
martin.dahlqwist@stema.nu

Martin Moëll

Sälj / Projektering

Mobil: 070-624 96 90
martin.moell@stema.nu

Henrik

Henrik Aronsson

Sälj / Projektering

Mobil: 070-548 02 61
henrik.aronsson@stema.nu

Jens Gustafsson

Affärsutvecklingsansvarig digitala lösningar

Mobil: 070-568 30 40
jens.gustafsson@stema.nu

Administration

Malin Franzén

Miljö- / kvalitésamordnare / Ekonomi

Mobil: 070-698 43 48
malin.franzen@stema.nu

Helene Nittborn

Administration / Ekonomi

Mobil: 070-956 65 35
helene.nittborn@stema.nu

Daniel Bördin

Inköp / Pappaledig

Mobil: 070-972 19 98
daniel.bordin@stema.nu

Produktionschef

Lennart Ståhl

Produktionschef

Mobil: 070-649 30 02
lennart.stahl@stema.nu

Storformat

Fredrik Johansson

Storformat

Mobil: 072-353 99 39
fredrik.johansson@stema.nu

Kenneth Jonasson

Samordnare

Mobil: 070-552 39 05
kenneth.jonasson@stema.nu

Victor Berggren

Storformat

Mobil: 072-599 77 11
victor.berggren@stema.nu

Tomas Karlbom

Storformat

Mobil: 072-353 99 57

tomas.karlbom@stema.nu

Mattias Mårtensson

Storformat

Mobil: 070-561 60 64
mattias.martensson@stema.nu

Robert Puuraid

Storformat

Mobil: 072-353 99 67
robert.puuraid@stema.nu

Daniel_Hogberg_1

Daniel Högberg

Storformat

Mobil: 072-353 99 73

daniel.hogberg@stema.nu

Jens

Jens Johansson

Storformat

Tel: 033-23 74 70

jens.johansson@stema.nu

Niklas Lannehed

Storformat

Tel: 033-23 74 70

niklas.lannehed@stema.nu

Sari Aronsson

Storformat

Tel: 033-23 74 70

sari.aronsson@stema.nu

Jaana Matala-aho

Storformat

Mobil: 072-353 99 79
jaana.matala-aho@stema.nu

Stefan Alexandersson

Storformat

Mobil: 033-48 07 24
stefan.alexandersson@stema.nu

Fordonsdekor

Marina Vicei

Samordnare

Mobil: 072-353 98 96

marina.vicei@stema.nu

Carina Vicei

Montering

Mobil: 072-353 99 54
carina.vicei@stema.nu

Peter

Peter Fredriksson

Montering

Mobil: 070-733 30 37
peter.fredriksson@stema.nu

Thomas Josefsson

Montering

Mobil: 072-353 99 64

thomas.josefsson@stema.nu

Jonathan Sandklef

Montering

Tel: 033-23 74 70

jonathan.sandklef@stema.nu

Screentryck

Ingemar Fjeldseth

Schablon / Färgblandning

Mobil: 070-842 53 34
ingemar.fjeldseth@stema.nu

Thomas Kilbrand

Screentryck

Mobil: 072-353 99 68

thomas.kilbrand@stema.nu

Jonas Ahnbrink

Screentryck

Mobil: 072-353 99 87

jonas.ahnbrink@stema.nu

Christoffer Sundling

Samordnare Screentryck

Mobil: 072-353 99 71

christoffer.sundling@stema.nu

Emil Kärrman

Screentryck

Tel: 033-23 74 70
emil.karrman@stema.nu

Prepress

Annelie Grimm

Originalproduktion

Mobil: 076-175 06 21
annelie.grimm@stema.nu

Edith

Edit Johansson

Originalproduktion

Mobil: 076-175 06 22
edit.johansson@stema.nu

Carina Englund

Utskjutning och original

Mobil: 076-175 06 31
carina.englund@stema.nu

Robert K

Robert Korobczynski

Bild- och dokumentrepro

Mobil: 076-175 06 24
robert.k@stema.nu

Phillip

Philip Agnefjärd

IT-ansvarig

Mobil: 076-175 06 20
philip.agnefjard@stema.nu

Cibele Norberg

Originalproduktion Screen

Mobil: 072-353 99 48
cibele.norberg@stema.nu

Annette Johansson

Originalproduktion Storformat

Tel: 033-48 07 27
annette.johansson@stema.nu

Mia Puuraid

Originalproduktion Fordon / skylt

Mobil: 070-456 13 15
mia.puuraid@stema.nu

Digitaltryck

Robert Högberg

Samordnare Digitaltryck

Mobil: 070-698 02 79
robert.hogberg@stema.nu

Martin H

Martin Henriksson

Digitaltryck

Tel: 033-48 07 10
martin.henriksson@stema.nu

Tommy Ståhl

Digitaltryck

Tel: 033-48 07 03
tommy.stahl@stema.nu

Offsettryck

Per-Anders Albertsson

Tryckare

Tel: 033-48 07 16
per-anders.albertsson@stema.nu

Peter_Hernström

Peter Hernström

Tryckare

Tel: 033-48 07 16
peter.hernstrom@stema.nu

Jörgen Svensson

Tryckare

Tel: 033-48 07 17
jorgen.svensson@stema.nu

Efterbearbetning

Robert Rosholm

Samordnare / stansmakare

Mobil: 073-528 90 28
robert.rosholm@stema.nu

Daniel B

Daniel Brangelid

Utleverans

Tel: 033-48 07 18
daniel.brangelid@stema.nu

Lars-Erik Persson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 00
lars-erik.persson@stema.nu

Jonny S

Jonny Ståhl

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 00

Magnus

Magnus Olsson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 09
magnus.olsson@stema.nu

Anton

Anton Andersson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 04
anton.andersson@stema.nu

Per M

Per Mårtensson

Samordnare / Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 15
per.martensson@stema.nu

Christopher_T

Christopher Ternebrandt

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 00
christopher.ternebrandt@stema.nu

Julia_Berggren

Julia Berggren

Efterbearbetning

Tel: 033-23 74 70
julia.berggren@stema.nu

Jani

Jani Lassila

Utleverans

Tel: 033-48 07 17
jani.lassila@stema.nu

Jan Axelsson

Stansning

Mobil: 072-353 99 21
jan.axelsson@stema.nu

Pierre Josefsson

Efterbearbetning

Mobil: 072-353 99 77
pierre.josefsson@stema.nu

micke

Mikael Svan

Samordnare / utleverans

Mobil: 070-899 37 29
mikael.svan@stema.nu

Unknown

Daniel Steinert

Efterbearbetning

Tel: 033-23 74 70
daniel.steinert@stema.nu

Simon Axelsson

Efterbearbetning

Tel: 033-23 74 70
simon.axelsson@stema.nu

Omar Aljuboori

Efterbearbetning

Tel: 033-23 74 70
omar.aljuboori@stema.nu

Per Åke

Per-Åke Dahlberg

Utleverans

Mobil: 070-961 52 19
per-ake.dahlberg@stema.nu

bolander

Ingvar Bolander

Efterbearbetning

Mobil: 072-353 99 48
ingvar.bolander@stema.nu

Radu Moldovan

Efterbearbetning

Tel: 033-23 74 70
radu.moldovan@stema.nu

Kontakt

033-23 74 70 - Borås
0321-125 11 - Ulricehamn
Email: kontakt@stema.nu

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

 

Postadress

Stema Specialtryck AB
Box 969
501 10 Borås

Våra kontor

Företagsgatan 42
504 64 Borås
Häggelundsvägen 15
523 38 Ulricehamn

Öppettider

Måndag - Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 15:00
Lunch: 12:15 - 13:00