Personal – Borås

Ledning / Sälj

Mats Ohlsson

Ledning / Sälj

Mobil: 070-523 74 78
mats.ohlsson@stema.nu

Stefan Johansson

Ledning / Marknadsföring

Mobil: 070-523 74 79
stefan.johansson@stema.nu

Johnny Adam

Sälj / projektering

Mobil: 070-815 66 08
johnny.adam@stema.nu

Mikael Ahlqvist

Sälj / projektering

Mobil: 070-493 37 47
mikael.ahlqvist@stema.nu

Marcus Wiland

Sälj / projektering

Mobil: 070-510 82 00
marcus.wiland@stema.nu

Ken Berggren

Sälj / projektering

Mobil: 070-894 24 37
ken.berggren@stema.nu

Frida

Frida Johansson

Projektering

Mobil: 072-451 42 45
frida.johansson@stema.nu

Martin Palm

Sälj / projektering

Mobil: 070-213 79 17
martin.palm@stema.nu

Göte Svensson

Sälj / projektering

Mobil: 072-353 99 75
gote.svensson@stema.nu

Daniel Larsson

Försäljningsansvarig

Mobil: 070-810 35 17
daniel.larsson@stema.nu

Jesper Svenningsson

Sälj

Mobil: 070-595 97 40
jesper.svenningsson@stema.nu

Martin Dahlqwist

Sälj

Mobil: 070-696 54 53
martin.dahlqwist@stema.nu

Martin Moëll

Sälj

Mobil: 070-624 96 90
martin.moell@stema.nu

Henrik_Aronsson

Henrik Aronsson

Sälj

Mobil: 070-548 02 61
henrik.aronsson@stema.nu

Administration

Malin Franzén

Miljö- / kvalitésamordnare

Mobil: 070-698 43 48
malin.franzen@stema.nu

Helene Nittborn

Administration / Faktura

Mobil: 070-956 65 35
helene.nittborn@stema.nu

Repro/digital produktion

Ingvar Bolander

Repro screen

Mobil: 072-353 99 48
ingvar.bolander@stema.nu

Fredrik Johansson

Repro digital / produktion

Mobil: 072-353 99 39
fredrik.johansson@stema.nu

Kenneth Jonasson

Repro digital / produktion / IT

Mobil: 070-552 39 05
kenneth.jonasson@stema.nu

Victor Berggren

Digital produktion

Mobil: 072-599 77 11
victor.berggren@stema.nu

Mia Puuraid

Repro fordon / skylt

Mobil: 070-456 13 15
mia.puuraid@stema.nu

Robert Puuraid

Digital produktion

Mobil: 072-353 99 67
robert.puuraid@stema.nu

Daniel_Hogberg_1

Daniel Högberg

Digital produktion

Mobil: 072-353 99 73

Jens_Johansson

Jens Johansson

Digital produktion

Efterbearbetning / utleverans

Daniel Bördin

Efterbearbetning / inköpsansvarig

Mobil: 070-972 19 98
daniel.bordin@stema.nu

Janne_axelsson

Jan Axelsson

Stansning

Mobil: 072-353 99 21
jan.axelsson@stema.nu

Robert Rosholm

Produktionsansvarig / stansmakare

Mobil: 073-528 90 28
robert.rosholm@stema.nu

Pierre Josefsson

Efterbearbetning / utleverans

Mobil: 072-353 99 77
pierre.josefsson@stema.nu

Mikael Svan

Efterbearbetning / utleverans

Mobil: 070-899 37 29
mikael.svan@stema.nu

Jocke

Joakim Lemon

Laminering

Mobil: 072-353 99 56
joakim.lemon@stema.nu

Lennart

Lennart Ståhl

Produktionschef

Mobil: 070-649 30 02
lennart.stahl@stema.nu

Daniel Steinert

Efterbearbetning

Fordonsdekor

Marina Vicei

Montering

Mobil: 072-353 98 96

Carina Vicei

Montering

Mobil: 072-353 99 54
carina.vicei@stema.nu

Tomas Karlbom

Montering / Fastighetsskötsel

Mobil: 072-353 99 57

Peter

Peter Fredriksson

Montering

Mobil: 070-733 30 37
peter.fredriksson@stema.nu

Thomas Josefsson

Montering

Mobil: 072-353 99 64

Screentryck

Ingemar Fjeldseth

Schablon / Färgblandning

Mobil: 070-842 53 34
ingemar.fjeldseth@stema.nu

Angelica Vecchiattini

Screentryck

Mobil: 072-353 99 71
angelica.vecchiattini@stema.nu

Thomas Kilbrand

Screentryck

Mobil: 072-353 99 68

Jonas Ahnbrink

Screentryck

Mobil: 072-353 99 87

Prepress

Annelie Grimm

Originalproduktion

Mobil: 076-175 06 21
annelie.grimm@stema.nu

Edit

Edit Johansson

Originalproduktion

Mobil: 076-175 06 22
edit.johansson@stema.nu

Carina Englund

Utskjutning och original

Mobil: 076-175 06 31
carina.englund@stema.nu

Robert-k

Robert Korobczynski

Bild- och dokumentrepro

Mobil: 076-175 06 24
robert.k@stema.nu

image1

Philip Agnefjärd

IT-ansvarig

Mobil: 076-175 06 20
philip.agnefjard@stema.nu

Digitaltryck

Robert Högberg

Ansvarig digitaltrycksavdelningen

Mobil: 070-698 02 79
robert.hogberg@stema.nu

Martin H

Martin Henriksson

Digitaltryck

Tel: 033-48 07 10
martin.henriksson@stema.nu

Jani Lassila

Digitaltryck

Tel: 033-48 07 17
jani.lassila@stema.nu

Julia_Berggren

Julia Berggren

Digitaltryck

Tel: 033-48 07 00
julia.berggren@stema.nu

Offsettryck

Per-Anders Albertsson

Tryckare

Tel: 033-48 07 16
per-anders.albertsson@stema.nu

Peter_Hernström

Peter Hernström

Tryckare

Tel: 033-48 07 16
peter.hernstrom@stema.nu

Jörgen Svensson

Tryckare

Tel: 033-48 07 17
jorgen.svensson@stema.nu

Storformat

Stefan Alexandersson

Storformat

Mobil: 033-48 07 24
stefan.alexandersson@stema.nu

Mattias

Mattias Mårtensson

Storformat

Mobil: 070-561 60 64
mattias.martensson@stema.nu

Annette Johansson

Original/Storformat

Tel: 033-48 07 27
annette.johansson@stema.nu

Efterbearbetning

Tommy Ståhl

Ansvarig efterbearbetning

Tel: 033-48 07 03
tommy.stahl@stema.nu

Daniel B

Daniel Brangelid

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 18
daniel.brangelid@stema.nu

Lars-Erik Persson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 00
lars-erik.persson@stema.nu

Jonny

Jonny Ståhl

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 00

Magnus

Magnus Olsson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 09
magnus.olsson@stema.nu

profile-placeholder

Anton Andersson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 04
anton.andersson@stema.nu

per

Per Mårtensson

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 15
per.martensson@stema.nu

Christopher_T

Christopher Ternebrandt

Efterbearbetning

Tel: 033-48 07 00
christopher.ternebrandt@stema.nu

Distribution

Per-Åke Dahlberg

Efterbearbetning

Mobil: 070-961 52 19
per-ake.dahlberg@stema.nu

Kontakt

033-23 74 70 - Borås
0321-125 11 - Ulricehamn
Email: kontakt@stema.nu

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

 

Postadress

Stema Specialtryck AB
Box 969
501 10 Borås

Våra kontor

Företagsgatan 42
504 64 Borås
Häggelundsvägen 15
523 38 Ulricehamn

Öppettider

Måndag - Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 15:00
Lunch: 12:15 - 13:00