Total grafisk respons!

Personal – Borås

Ledning / Sälj

Mats Ohlsson

Ledning / Sälj

 Tel: 033-237478
  Mobil: 0705-237478
 E-post:mats@stema.nu

Stefan Johansson

Ledning / Marknadsföring

 Tel: 033-237479
  Mobil: 0705-237479
 E-post: stefan@stema.nu

Ken Berggren

Sälj / projektering

 Tel: 033-237486
  Mobil: 0708-942437
 E-post: ken@stema.nu

Johnny Adam

Sälj / projektering

 Tel: 033-237487
  Mobil: 0708-156608
 E-post: johnny@stema.nu

Marcus Wiland

Sälj / projektering

 Tel: 033-237474
  Mobil: 0705-108200
 E-post: marcus@stema.nu

Mikael Ahlqvist

Sälj / projektering

 Tel: 033-237492
  Mobil: 0704-933747
 E-post: ahlqvist@stema.nu

Martin Palm

Sälj / projektering

 Tel: 033-237494
  Mobil: 0702-137917
 E-post: martin@stema.nu

Niklas Johansson

Sälj / projektering

 Tel: 033-237493
 E-post: niklasj@stema.nu

Göte Svensson

Sälj / projektering

 Tel: 033-237499
  Mobil: 0723-539975
 E-post: gote@stema.nu

Administration

Malin Franzén

Miljö- / kvalitésamordnare

 Tel: 033-237491
 E-post: malin@stema.nu

Helene Nittborn

Administration / Faktura

 Tel: 033-237485
 E-post: helene@stema.nu

Repro/digital produktion

Ingvar Bolander

Repro screen

 Tel: 033-237475
 E-post: bolander@stema.nu

Kenneth Jonasson

Repro digital / produktion

 Tel: 033-237483
 E-post: kenneth@stema.nu

Fredrik Johansson

Repro digital / produktion

 Tel: 033-237496
 E-post: fredrik@stema.nu

Robert Puuraid

Digital produktion

 Tel: 033-237473
 E-post: robban@stema.nu

Mia Puuraid

Repro fordon / skylt

 Tel: 033-237489
 E-post: mia@stema.nu

Victor Berggren

Digital produktion

 Tel: 033-237470
 E-post: victor@stema.nu

Daniel_Hogberg_1

Daniel Högberg

Digital produktion

 Tel: 033-237498
 E-post: daniel@stema.nu

Efterbearbetning / utleverans

Daniel Bördin

Efterbearbetning / inköpsansvarig

 Tel: 033-237472
 Mobil: 0709-721998
 E-post: daniel@stema.nu

Robert Rosholm

Produktionsansvarig / stansmakare

 Tel: 033-237495
 Mobil: 0735-289028
 E-post: robert@stema.nu

Janne_axelsson

Jan Axelsson

Stansning

 Tel: 033-237484
 E-post: janne@stema.nu

Jocke

Joakim Lemon

Laminering

 Tel: 033-237477
 E-post: joakim@stema.nu

Frida

Frida Johansson

Efterbearbetning

 Tel: 0723-539979
 E-post: frida@stema.nu

Mikael Svan

Efterbearbetning / utleverans

 Tel: 033-237476
 E-post: micke@stema.nu

Pierre Josefsson

Efterbearbetning / utleverans

 Tel: 0723-539977
 E-post: pierre@stema.nu

Daniel Steinert

Efterbearbetning

Fordonsdekor

Marina Vicei

Montering

 Tel: 033-237481

Carina Vicei

Montering

Tel: 0723-539954
 E-post: carina@stema.nu

Tomas Karlbom

Montering / Fastighetsskötsel

 Tel: 033-237482

Thomas Josefsson

Montering

 Tel: 0723-539964

Peter

Peter Fredriksson

Montering

 Tel: 033-237497
E-post: peter@stema.nu

Screentryck

Ingemar Fjeldseth

Schablon / Färgblandning

 Tel: 033-237471
 E-post: ingemar@stema.nu

Thomas Kilbrand

Screentryck

 Tel: 0723-539968

Angelica Vecchiattini

Screentryck

 Tel: 0723-53 99 71
 E-post: angelica@stema.nu

Jonas Ahnbrink

Screentryck

 Tel: 0723-53 99 87

Zakarias_2

Zakarias Qvarnström

Screentryck

Kontakt information

033-23 74 70 - Borås

0321-125 11 - Ulricehamn

033-48 07 00 - Responstryck AB

Email: screen@stema.nu

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.ISO9001ISO9001

Postadress

Postadress
Stema Specialtryck AB
Box 969
501 10 Borås
Responstryck AB
Box 414
501 13 Borås

Våra kontor

Besöksadress

Stema Specialtryck AB
locationDruveforsvägen 9
504 33 Borås
locationHäggelundsvägen 15
523 38 Ulricehamn

Responstryck AB
locationArmbågavägen 3
506 30 Borås

Öppettider

location Måndag - Torsdag: 07:00 - 16:00
Fredag: 07:00 - 13:00
Frukost: 09:00 - 09:20
Lunch: 12:15 - 13:00

Sociala medier