Kontakt – Efterbearbetning / utleverans

Efterbearbetning / utleverans

Daniel Bördin
Efterbearbetning / inköpsansvarig
 Mobil: 0709-721998
 E-post: daniel.bordin@stema.nu

Robert Rosholm
Produktionsansvarig / stansmakare
 Mobil: 0735-289028
 E-post: robert.rosholm@stema.nu

Janne_axelsson

Jan Axelsson
Stansning
 Tel: 0723-539921
 E-post: jan.axelsson@stema.nu

Jocke

Joakim Lemon
Laminering
 Tel: 0723-539956
 E-post: joakim.lemon@stema.nu

Mikael Svan
Efterbearbetning / utleverans
 Tel: 0708-993729
 E-post: mikael.svan@stema.nu

Pierre Josefsson
Efterbearbetning / utleverans
 Tel: 0723-539977
 E-post: pierre.josefsson@stema.nu

Daniel Steinert
Efterbearbetning

Lennart Ståhl
Produktionschef
 Tel: 0706-493002
 E-post: lennart.stahl@stema.nu

Kontakt

033-23 74 70 - Borås
0321-125 11 - Ulricehamn
Email: kontakt@stema.nu

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

 

Postadress

Stema Specialtryck AB
Box 969
501 10 Borås

Våra kontor

Företagsgatan 42
504 64 Borås
Häggelundsvägen 15
523 38 Ulricehamn

Öppettider

Måndag - Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 15:00
Lunch: 12:15 - 13:00