Kontakt – Repro / digital produktion

Repro/digital produktion

Ingvar Bolander
Repro screen
 Tel: 0723-539948
 E-post: ingvar.bolander@stema.nu

Kenneth Jonasson
Repro digital / produktion / IT
 Tel: 0705-523905
 E-post: kenneth.jonasson@stema.nu

Fredrik Johansson
Repro digital / produktion
 Tel: 0723-539939
E-post: fredrik.johansson@stema.nu

Robert Puuraid
Digital produktion
 Tel: 0723-539967
 E-post: robert.puuraid@stema.nu

Mia Puuraid
Repro fordon / skylt
 Tel: 0704-561315
 E-post: mia.puuraid@stema.nu

Victor Berggren
Digital produktion
 Tel: 0725-997711
 E-post: victor.berggren@stema.nu

Daniel_Hogberg_1

Daniel Högberg
Digital produktion
 Tel: 0723-539973

Kontakt

033-23 74 70 - Borås
0321-125 11 - Ulricehamn
Email: kontakt@stema.nu

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

 

Postadress

Stema Specialtryck AB
Box 969
501 10 Borås

Våra kontor

Företagsgatan 42
504 64 Borås
Häggelundsvägen 15
523 38 Ulricehamn

Öppettider

Måndag - Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 15:00
Lunch: 12:15 - 13:00